Naše značky

Wella Professionals

Po téměř 140 letech své existence poskytuje značka Wella Professionals široké portfolio prvotřídních produktů, které je prodáváno ve více než 150 zemích světa.

O kvalitě produktů vypovídá i řada prestižních ocenění, které značka Wella Professionals získala, anebo zvučná jména světových kadeřníků, se kterými značka spolupracuje na vývoji produktů. Díky velkým investicím a nadšení do výzkumu se značka Wella Professionals právem může pyšnit celou řadou patentů.

Kromě špičkových barev, ve kterých je Wella Professionals jedničkou na trhu, najdete v portfoliu značky šampony, kondicionéry, balzámy, vyživující masky, séra a přípravky pro styling. Wella Professionals poskytuje produkty těm, kteří nechtějí kompromisy a svým vlasům chtějí dopřát tu nejlepší péči. Zažijte pocit krásných vlasů a staňte se součástí rodiny Wella.

System Professional

Po 40 letech úsilí, věnovanému transformační péči o vlasy, vytvořili vědci z Wella laboratoří ultra-personalizovanou péči.

Zjistili, že vlasová vlákna každého člověka mají jedinečný genetický profil, který určuje jeho přirozenou pružnost, zdraví a obranyschopnost. Hladina lipidů uvnitř vlasů určuje stálost keratinu, který zajišťuje integritu a flexibilitu vlasové kutikuly. Tento "vlasový otisk prstů" má významný vliv na vlasovou energii.

Nová technologie EnergyCode™, jakýsi tajný jazyk kadeřníků, je vytvořená tak, aby obnovila přirozenou lipidovou rovnováhu a ochránila tak keratin před ztrátou. Vlasy jsou jako znovuzrozené, viditelně zdravější a poddajnější. Identifikací profilu vlasů můžeme předepsat jedinečný EnergyCode™ pro každého jednotlivce z více než 174 milionů kombinací: ultra-personalizovaný kódovaný systém, který maximalizuje energii a přemění péči v transformační zkrášlující ošetření a exkluzivní salónní zkušenost.

Londa Professional

Značka Londa vznikla roku 1956 v rámci společnosti Wella a její jméno je odvozeno od francouzkého slova l'onde, což v překladu znamená vlna.

Od roku 1959 až do pádu berlínské zdi bylo obchodní jméno Londa používáno exkluzivně, poté se Londa znovu integrovala pod společnost Wella. Roku 2013 Londa Professional představila svůj první vzdělávací program "Learn It, Live It, Share It."

Jako expert na kosmetiku vlasových salonů, přináší Londa každý den něco nového, aby kadeřníci mohli lépe vykonávat svoji práci a aby byli zákazníci stále spokojenější. A to nejen v Německu, kde má značka své kořeny, ale i v mnoha evropských a asijských zemích má již dlouho jméno Londa vynikající zvuk. V sortimentu můžete nalézt všechny druhy vlasových produktů jako například šampony, kondicionéry, masky a kúry, vše vytvořeno specificky pro daný typ vlasů. Tím jsou zaručeny optimální a okamžité výsledky. Dále Londa nabízí stylingové produkty a kolekce pro trvalé tvarování a samozřejmě i barvy na vlasy s širokou škálou odstínů.

Sebastian Professional

Značka Sebastian byla založena v 70. letech vlasovými stylisty z L.A. Geri Cusenza a John Sebastian na společné misi značky zjednodušovat a řešit problémy.

Problémy, kterým profesionální kadeřníci dennodenně čelí. Umělci ze Sebastian teamu se nikdy nebáli - definovali dredový styl, poprvé pracovali s mokrými vlasy a vytvořili kulmu, která pak charakterizovala styl celé generace. Jejich umění umožňuje vidět svět z větší perspektivy a poddat se představivosti a kreativitě.

Již od samého počátku, Sebastian přicházel s novými produkty, nástroji a technikami, kterými stylisti určovali styl. Jejich styly jsou v centru pozornosti jak v na přehlídkových molech nebo v salonu, tak na ulici. Díky neustálým inovacím, s kterými Sebastian přichází, je umožněno dosáhnout vysněných účesů snadněji a v klidně i v pohodlí domova. V sortimentu značky Sebastian si vybere opravdu každý. Naleznete zde jak profesionální pečující produkty jako jsou šampony, kondicionéry, zaměřené na konkrétní problém s vlasy, tak širokou, léty prověřenou, nabídku stylingových produktů, jako jsou laky na vlasy, pečující nebo objemové pěny, uhlazující séra nebo univerzální krémy.

Nioxin

Zakladatelkou značky Nioxin je Eva Graham, která již od malička milovala přírodu, experimentovala s rostlinami a postupně vyvinula instinktivní porozumění jejich léčivým silám.

O problematiku řídnutí vlasů se Eva začala zajímat v roce 1987 po narození své první dcery, když na svých vlasech zpozorovala změny. Přišla s myšlenkou aplikovat metodu péče o pleť na vlasovou pokožku a ještě toho roku vznikla značka Nioxin, která jako první nabízela čistící přípravky, exfolianty a omlazující složky pro mladistvou vlasovou pokožku a zdravé vlasy. Představovala novou naději, kategorii a zcela odlišnou salónní značku. Do té doby měli lidé s podobnými problémy velmi málo možností. Pokročilé technologie Nioxin přinesly skutečná řešení, díky kterým získala vlasová péče nový směr, jež si získala důvěru mnoha mužů i žen po celém světě. Nioxin používá vyspělých technologií, které jsou podložené výzkumem. Díky nim vlasy získají silnější, plnější a hustější vzhled.

ghd

Britská značka ghd přináší špičkové pomůcky pro tepelnou úpravu vlasů, které milují profesionální kadeřníci a denně je používají v kadeřnických salónech napříč kontinenty.

Značka ghd ve spolupráci s vědci a stylisty vyvíjí průlomovou technologii, která je navržena tak, aby kadeřníkům maximálně usnadnila práci. Nabízí prakticky vše, co stylista potřebuje k tomu, aby mohl svým klientkám vytvářet ty nejkrásnější účesy. V nabídce najdete produkty na vysoušení, styling, vlny, ale především pro zachování kvality vlasů a jejich ochranu na té nejvyšší možné úrovni. To je důvod, proč je značka ghd doslova milována stylisty a používá se v salonech po celém světě. Protože existuje jedna věc, kterou očekáváme jako standard - a good hair day, every day.

Navštivte náš
oficiální e-shop.